תאונות דרכים - עורך דין גיא גרינולד

תאונות דרכים

ככלל, נוסע נהג או הולך רגל אשר היו מעורבים בתאונת דרכים זכאים לפיצויים.

סוגיית הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים מוסדרת ב"חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשל”ה – 1975 .

חוק הפיצויים הינו חוק סוציאלי במהותו, הקובע את זכאותם של נפגעי תאונות דרכים לפיצויים, זאת מבלי להידרש לשאלת האשם ו/או האחריות.

משמעות הדבר, כי די בהוכחת  נזק גוף כתוצאה מתאונת הדרכים, על מנת שתקום זכאותו של הנפגע לפיצוי, כאשר אין כל רלוונטיות לשאלת האחריות לקרות התאונה.

משכך, גם תאונה עצמית נחשבת על פי החוק לתאונת דרכים המזכה בפיצוי.

מצד אחד הרחיב המחוקק את מעגל הזכאים לפיצויים, אך כדי לאפשר זאת נאלץ המחוקק לקבוע כללים אשר מגבילים את היקף הפיצוי המשולם.

את מי תובעים ? –  ככלל, בתביעות לנפגעי תאונות דרכים, הנוסעים והנהג ברכב תובעים את פוליסת ביטוח החובה של הרכב בו שהו בעת התאונה. באשר להולכי רגל – אלו תובעים את ביטוח החובה של הרכב אשר פגע בהם.  יש לציין כי נכון ליום כתיבת המאמר, רואים ברוכבי אופניים חשמליים (ורגילים) כהולכי רגל לצורך זכאותם בפצויים, משמעות הדבר הינה שרוכב אופניים אשר היה מעורב בתאונה עם רכב, יזכה לקבלת פיצויים בהתאם לחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.

מה קורה כאשר אין ביטוח ? – פעמים רבות בהן  אין ביטוח חובה המכסה את השימוש או כאשר זהות חברת הביטוח איננה ידועה, לניזוק עומדת האפשרות להגיש את תביעתו כנגד  "קרנית" – קרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים.

מה עלי לעשות לאחר לאחר מעורבות בתאונת דרכים ?  ככל שנפגעת בתאונת דרכים, מוטב לתעד עד כמה שניתן את אירוע התאונה, לגבות פרטי ביטוח וזהות המעורבים, יש לדוח על האירוע למשטרה ולקבל אסמכתא על כך, יש לפנות לקבלת טיפול רפואי ולודא כי נסיבות אירוע התאונה עולות בבירור מהתיעוד הרפואי (לרבות תאריך מדויק), יש לשמור ולרכז את כל המסמכים הרפואיים, יש לשמור ולרכז אסמכתאות אודות הוצאות, אישורי מחלה ועוד  …

מומלץ ביותר כי נפגע בתאונת דרכים יפנה בשלב מוקדם ככל הניתן לעורך דין המתמחה בנזקי גוף ותאונות הדרכים, לצורך קבלת הנחיות ולצורך ניהול נכון של התיק כבר מראשיתו, לצורך קבלת הפיצוי המקסימלי.

פניה מוקדמת לעורך דין עשויה למנוע טעויות קריטיות אשר עלולות לעלות אף בדחיית התביעה !

למשרדנו ניסיון רב שנים בייצוג נפגעי תאונות דרכים, ולרבות תאונות קשות. נשמח לעמוד לרשותכם.

איך זה עובד?

שלב 1

קבלו ייעוץ ראשוני בשיחת טלפון

שלב 2

התקדמו לפגישת ייעוץ במשרדנו או בזום

שלב 3

הגישו תביעה למימוש זכויותיכם

שירותים נוספים:

מחפש עורך דין שישמור על הזכויות שלך?

או התקשרו עכשיו

073-3678118

גיא גרינולד
משרד עורכי דין

עו"ד גיא גרינולד נותן מענה מקצועי ויחס אדיב לכל לקוח ומחויב לייצגו באופן יסודי ואחראי, עד להשגת הפיצוי המקסימלי בעבורו. עו"ד גיא גרינולד דוגל בשקיפות ובשיתוף פעולה מלא עם הלקוח – אשר מעורב ומעודכן בכל אשר נעשה בתיק.

לקוחותיו של עו"ד גיא גרינולד נהנים מהניסיון הייחודי אשר צבר בעברו בייצוג חברות ביטוח, בתי חולים ונתבעים. הידע הרב אשר נצבר במרוצת השנים בתחום, והכרת שיטות העבודה וההליכים הפנימיים של חברות הביטוח, תורמים לניהול אפקטיבי ומדויק יותר של התיק, ומקנה ללקוח מידה רבה יותר של ודאות בהליך.  מתוך האמונה ביכולותיו המקצועיות של המשרד, שכר הטרחה משולם על בסיס של הצלחה –  מתוך כספי פיצויים אשר נפסקים ללקוח. שיטה זו הינה הוגנת יותר כלפי הלקוח, ומהווה תמריץ בריא וראוי לעורך הדין המטפל. כמו כן, כחלק מגישה שירותית והוגנת זו כלפי הלקוחות, המשרד אינו גובה שכר טרחה בעבור פגישת ייעוץ בתחום הנזיקין. 
למשרדנו ניסיון בטיפול במאות (אם לא אלפי) נפגעים, לרבות נפגעים עם נכויות גבוהות, ואל מול כל גורם אפשרי. 
ההצלחות הרבות הינן פועל יוצא של מהידע, הניסיון, והקשרים אשר נצברו במהלך השנים.

במהלך השנים טיפלנו במאות לקוחות, שנפגעו כתוצאה מתאונות שונות.

כל תיק שמגיע למשרד מטופל במקצועיות ובאופן אישי ע”י עורך דין גיא גרינולד, כאשר ניסיונו הרב והמיומנות שלו מסייעים בהשגת הפיצוי המרבי.

משרדנו מומלץ בעקביות ע"י לקוחות:

יוסי פרי
יוסי פרי
קרא עוד
קיבלתי המלצה על גיא מחבר, פגשתי בחור צעיר ונמרץ, גיא גילה ידע רב והכין אותי מצוין לקראת העתיד לבוא. ליווה, הנחה בדיוק מה נדרש לעשות. כשהגיע מועד המו"מ גיא ניהל בשמי מו"מ קשוח ועניני עמד על זכויותיי גדולה כקטנה. עו"ד זה אדם שאתה פוגש לרוב במצבים לא הכי טובים ואם נקלעת למצב כזה אתה רוצה שמישהו כמו גיא יהיה בפינה שלך.
שימי ח
שימי ח
קרא עוד
לאחר שנפגעתי בתאונת דרכים פניתי לעורך דין גיא גרינולד, הייתי במצב כלכלי לא טוב והייתי לחוץ לקבל כסף כמה שיותר מהר. גיא עמד על כך שלא אסכים לקבל את ההצעות הראשונות של חברות הביטוח, במקום זה הוא הגיש ישר תביעה והצליח להוציא לי כספים מהירים במסגרת תשלום תכוף, ובסוף הסכום שחברת הביטוח נאלצה לשלם היה פי שלושה ! הייתי בעבר כבר אצל עורכי דין והרושם היה כי הם רוצים לסיים את התיק כמה שיותר מהר כדי לקבל את החלק שלהם. עם עו"ד גיא גרינולד לשמחתי הרבה זה היה שונה בתכלית, ניהל את התיק בביטחון רב, עדכן אותי לגבי שלבי ההליך, והיה חדור מטרה להשיג לי את הפיצוי הכי גבוה.
שלומי ב
שלומי ב
קרא עוד
הייתי אצלו לפגישת ייעוץ, אדם אמין ישר,,, מקצועי ביותר ויודע את העבודה, רואים ישר שיש לו ניסיון בתחום, משרה אווירת ביטחון.. לבסוף החלטתי לתת לו את התיק לטיפולו... יש על מי לסמוך! תותח!!!!
אריאלה לוי
אריאלה לוי
קרא עוד
הגעתי לגיא בעקבות המלצה של חבר, לאחר ששברתי את הרגל בתאונת עבודה. גיא טיפל בתיק שלי ביסודיות רבה, לפעמים, אם להודות על האמת, היה נראה יסודי מידי. דרש ממני המון פרטים ומסמכים. היה לצידי כל הזמן, הן בהתנהלות אל מול המוסד לביטוח לאומי והועדות הרפואיות והן בתביעה אל מול חברת הביטוח של המעסיק. גיא היה מאוד נחוש שאקבל את המקסימום האפשרי ולכן ביצע את כל ההליכים הנדרשים לצורך כך - הגיש ערר על מסקנות המוסד לביטוח לאומי ובאשר לתביעה אל מול המעסיק- דחה בהסכמתי כמה הצעות פשרה שהיו על הפרק עד שהתקבלה הצעה הולמת. שכר הטרחה כולו שולם מאחוזים מהפיצוי ששולם, כך שלא היתי צריך להוציא שום דבר מהכיס חוץ מהוצאות של אגרה. תביעה קודמת שהיתה לי נעזרתי בעורך דין אחר שעשה רושם מאוד טוב בהתחלה ובסוף התביעה טופלה על ידי מתמחה שלא לשביעות רצוני. גיא לעומת זאת מטפל בתיק מההתחלה ועד הסוף בעצמו אני ממליץ מאוד
הקודם
הבא