קצבה של למעלה מ-7,000 ש"ח לחודש לכל החיים בגין נכות מעבודה

קצבה של למעלה מ-7,000 ש"ח לחודש לכל החיים בגין נכות מעבודה

לעורך דין גיא גרינולד ניסיון עשיר בטיפול בתיקי תאונות/נכות מעבודה.

לאחרונה טיפול עורך דין גרינולד בלקוח אשר עבד שנים רבות במרפדייה.

בעקבות החשיפה הממושכת לאבק ולחומרים שונים, החל לסבול מקושי נשימתי.

עם הגעתו של הלקוח לטיפולו של עורך דין גרינולד, הופנה הלקוח לקבלת חוות דעת רפואית על ידי מומחים מובילים בתחום, זאת לצורך התאמת טיפול רפואי מיטבי, וקבלת חוות דעת רפואית משפטית, בשאלת הקשר הסיבתי שבין תנאי העבודה ובין התפרצות המחלה, וכן – בשאלת שיעור הנכות.

בשל מצבו קודם של התובע עוד מילדותו, סירב המוסד לביטוח הלאומי להכיר בפגיעתו של התובע כתאונת עבודה.

עורך דין גרינולד המשיך להילחם בעבור התובע, פנה שוב למומחים הרפואיים כדי לקבל חוות דעת נוספות לשלילת סיבות הדחייה.

בסופו של יום עלה בידו של עו"ד גרינולד אשר ליווה באופן צמוד את התובע לכל הועדות הרפואיות, להוכיח כי מחלת האטמה ממנה סובל התובע אינה על רקע מולד/גנטי, אלא שיש קשר ישיר בינה ובין החשיפה הממושכת של התובע לאבק במסגרת עבודתו.

בסופו של יום השתכנעה ועדת הערר של המוסד לביטוח הלאומי שיש להכיר במצבו של התובע כנובע באופן בלבדי מתנאי עבודתו של התובע.

בעקבות כך זכה התובע לקבלת קצבה חודשית של מעל ל- 7,000 לשארית חייו.

למותר לציין כי זכאותו של התובע לקצבה לא פגעה ביכולתו של התובע לעבוד מקום עבודה אחר – ללא חשיפה מרובה לאבק, זאת מבלי לפגוע בהמשך קבלת הקצבה !

מחפש עורך דין שישמור על הזכויות שלך?

או התקשרו עכשיו

073-3678118

משרדנו מומלץ בעקביות ע"י לקוחות:

יוסי פרי
יוסי פרי
קרא עוד
קיבלתי המלצה על גיא מחבר, פגשתי בחור צעיר ונמרץ, גיא גילה ידע רב והכין אותי מצוין לקראת העתיד לבוא. ליווה, הנחה בדיוק מה נדרש לעשות. כשהגיע מועד המו"מ גיא ניהל בשמי מו"מ קשוח ועניני עמד על זכויותיי גדולה כקטנה. עו"ד זה אדם שאתה פוגש לרוב במצבים לא הכי טובים ואם נקלעת למצב כזה אתה רוצה שמישהו כמו גיא יהיה בפינה שלך.
שימי ח
שימי ח
קרא עוד
לאחר שנפגעתי בתאונת דרכים פניתי לעורך דין גיא גרינולד, הייתי במצב כלכלי לא טוב והייתי לחוץ לקבל כסף כמה שיותר מהר. גיא עמד על כך שלא אסכים לקבל את ההצעות הראשונות של חברות הביטוח, במקום זה הוא הגיש ישר תביעה והצליח להוציא לי כספים מהירים במסגרת תשלום תכוף, ובסוף הסכום שחברת הביטוח נאלצה לשלם היה פי שלושה ! הייתי בעבר כבר אצל עורכי דין והרושם היה כי הם רוצים לסיים את התיק כמה שיותר מהר כדי לקבל את החלק שלהם. עם עו"ד גיא גרינולד לשמחתי הרבה זה היה שונה בתכלית, ניהל את התיק בביטחון רב, עדכן אותי לגבי שלבי ההליך, והיה חדור מטרה להשיג לי את הפיצוי הכי גבוה.
שלומי ב
שלומי ב
קרא עוד
הייתי אצלו לפגישת ייעוץ, אדם אמין ישר,,, מקצועי ביותר ויודע את העבודה, רואים ישר שיש לו ניסיון בתחום, משרה אווירת ביטחון.. לבסוף החלטתי לתת לו את התיק לטיפולו... יש על מי לסמוך! תותח!!!!
אריאלה לוי
אריאלה לוי
קרא עוד
הגעתי לגיא בעקבות המלצה של חבר, לאחר ששברתי את הרגל בתאונת עבודה. גיא טיפל בתיק שלי ביסודיות רבה, לפעמים, אם להודות על האמת, היה נראה יסודי מידי. דרש ממני המון פרטים ומסמכים. היה לצידי כל הזמן, הן בהתנהלות אל מול המוסד לביטוח לאומי והועדות הרפואיות והן בתביעה אל מול חברת הביטוח של המעסיק. גיא היה מאוד נחוש שאקבל את המקסימום האפשרי ולכן ביצע את כל ההליכים הנדרשים לצורך כך - הגיש ערר על מסקנות המוסד לביטוח לאומי ובאשר לתביעה אל מול המעסיק- דחה בהסכמתי כמה הצעות פשרה שהיו על הפרק עד שהתקבלה הצעה הולמת. שכר הטרחה כולו שולם מאחוזים מהפיצוי ששולם, כך שלא היתי צריך להוציא שום דבר מהכיס חוץ מהוצאות של אגרה. תביעה קודמת שהיתה לי נעזרתי בעורך דין אחר שעשה רושם מאוד טוב בהתחלה ובסוף התביעה טופלה על ידי מתמחה שלא לשביעות רצוני. גיא לעומת זאת מטפל בתיק מההתחלה ועד הסוף בעצמו אני ממליץ מאוד
הקודם
הבא

במהלך השנים טיפלנו במאות לקוחות, שנפגעו כתוצאה מתאונות שונות.

כל תיק שמגיע למשרד מטופל במקצועיות ובאופן אישי ע”י עורך דין גיא גרינולד, כאשר ניסיונו הרב והמיומנות שלו מסייעים בהשגת הפיצוי המרבי.