פיצוי של 500,000 ש"ח בגין התפרצות פיברומיאלגיה בעקבות תאונת דרכים

פיצוי של 500,000 ש"ח בגין התפרצות פיברומיאלגיה בעקבות תאונת דרכים

עורך דין גיא גרינולד טיפל לאחרונה בתיק תאונת דרכים בעניינה של בחורה צעירה בשנות העשרים לחייה אשר נפגעה בתאונת דרכים.

חרף זו שהתאונה היתה בעוצמה נמוכה, לאחריה החלה התובעת לסבול מכאבים עזים בכל גופה.

למותר לציין כי הנפגעת הגיעה לטיפולו של עורך דין גיא גרינולד לא לפני שמספר משרדים המטפלים רבות בשנים בתיקי תאונת דרכים סירבו נחרצות לקבלה, שכן על פניו לא היה מתאם בין תלונותיה הרבות של הנפגעת לבין נסיבות התרחשות התאונה והתיעוד הרפואי האובייקטיבי., קרי – התרשמו כי תלונותיה של הנפגעת הינן תלונות סרק.

עורך דין גרינולד אשר היה קשוב ואמפטי לנפגעת ולתלונותיה, הפנה את הנפגעת למיטב המומחים כדי לברר את מקור הכאב והאבחנה המדויקת.

עורך דין גרינולד לא אמר נואש גם לאחר שמומחים רפואיים מסוימים סברו כי עסקינן בהתחזות, והבדיקות נמשכו.

הטיפול היסודי בתיק נשא פרי, כאשר לבסוף נמצאה האבחנה המתאימה למצבה – היא מחלת הפיברומיאלגיה.

בנסיבות האמורות הופנתה הנפגעת להיוועצות עם המומחים המובילים בתחום, ובראשם ד"ר יעקב אבלין, זאת לצורך קבלת הטיפול הרפואי ההולם, וכן – עריכת חוות דעת רפואית משפטית לתמיכה בקשר הסיבתי שבין תאונת דרכים ובין התפרצות המחלה.

לאחר משא ומתן עיקש אל מול חברת הביטוח, הושג לתובעת פיצוי של למעלה מ- 500,000 ש"ח !

מחפש עורך דין שישמור על הזכויות שלך?

או התקשרו עכשיו

073-3678118

משרדנו מומלץ בעקביות ע"י לקוחות:

יוסי פרי
יוסי פרי
קרא עוד
קיבלתי המלצה על גיא מחבר, פגשתי בחור צעיר ונמרץ, גיא גילה ידע רב והכין אותי מצוין לקראת העתיד לבוא. ליווה, הנחה בדיוק מה נדרש לעשות. כשהגיע מועד המו"מ גיא ניהל בשמי מו"מ קשוח ועניני עמד על זכויותיי גדולה כקטנה. עו"ד זה אדם שאתה פוגש לרוב במצבים לא הכי טובים ואם נקלעת למצב כזה אתה רוצה שמישהו כמו גיא יהיה בפינה שלך.
שימי ח
שימי ח
קרא עוד
לאחר שנפגעתי בתאונת דרכים פניתי לעורך דין גיא גרינולד, הייתי במצב כלכלי לא טוב והייתי לחוץ לקבל כסף כמה שיותר מהר. גיא עמד על כך שלא אסכים לקבל את ההצעות הראשונות של חברות הביטוח, במקום זה הוא הגיש ישר תביעה והצליח להוציא לי כספים מהירים במסגרת תשלום תכוף, ובסוף הסכום שחברת הביטוח נאלצה לשלם היה פי שלושה ! הייתי בעבר כבר אצל עורכי דין והרושם היה כי הם רוצים לסיים את התיק כמה שיותר מהר כדי לקבל את החלק שלהם. עם עו"ד גיא גרינולד לשמחתי הרבה זה היה שונה בתכלית, ניהל את התיק בביטחון רב, עדכן אותי לגבי שלבי ההליך, והיה חדור מטרה להשיג לי את הפיצוי הכי גבוה.
שלומי ב
שלומי ב
קרא עוד
הייתי אצלו לפגישת ייעוץ, אדם אמין ישר,,, מקצועי ביותר ויודע את העבודה, רואים ישר שיש לו ניסיון בתחום, משרה אווירת ביטחון.. לבסוף החלטתי לתת לו את התיק לטיפולו... יש על מי לסמוך! תותח!!!!
אריאלה לוי
אריאלה לוי
קרא עוד
הגעתי לגיא בעקבות המלצה של חבר, לאחר ששברתי את הרגל בתאונת עבודה. גיא טיפל בתיק שלי ביסודיות רבה, לפעמים, אם להודות על האמת, היה נראה יסודי מידי. דרש ממני המון פרטים ומסמכים. היה לצידי כל הזמן, הן בהתנהלות אל מול המוסד לביטוח לאומי והועדות הרפואיות והן בתביעה אל מול חברת הביטוח של המעסיק. גיא היה מאוד נחוש שאקבל את המקסימום האפשרי ולכן ביצע את כל ההליכים הנדרשים לצורך כך - הגיש ערר על מסקנות המוסד לביטוח לאומי ובאשר לתביעה אל מול המעסיק- דחה בהסכמתי כמה הצעות פשרה שהיו על הפרק עד שהתקבלה הצעה הולמת. שכר הטרחה כולו שולם מאחוזים מהפיצוי ששולם, כך שלא היתי צריך להוציא שום דבר מהכיס חוץ מהוצאות של אגרה. תביעה קודמת שהיתה לי נעזרתי בעורך דין אחר שעשה רושם מאוד טוב בהתחלה ובסוף התביעה טופלה על ידי מתמחה שלא לשביעות רצוני. גיא לעומת זאת מטפל בתיק מההתחלה ועד הסוף בעצמו אני ממליץ מאוד
הקודם
הבא

במהלך השנים טיפלנו במאות לקוחות, שנפגעו כתוצאה מתאונות שונות.

כל תיק שמגיע למשרד מטופל במקצועיות ובאופן אישי ע”י עורך דין גיא גרינולד, כאשר ניסיונו הרב והמיומנות שלו מסייעים בהשגת הפיצוי המרבי.