פיצוי של כ-180,000 ₪ בעקבות הגשת מאכל אלרגי באולם אירועים

פיצוי של כ-180,000 ₪ בעקבות הגשת מאכל אלרגי באולם אירועים

מדובר במקרה בו קטין בן 12, אשר התארח יחד עם הוריו באולם אירועים באזור השרון, כאשר בסיום האירוע הוגשו קינוחים למוזמנים.
הקטין, אשר סובל עוד משחר ילדותו מאלרגיה חריפה למוצרי חלב, פנה באמצעות הוריו לאחראי במקום, ווידא כי הקינוח אותו ביקש לאכול אינו מכיל כל רכיבי חלב.
הוריו של הקטין אשר היו מודעים לסכנה הכרוכה במאכל חלבי, לא הסתפקו בתשובת האחראי ופנו לגורם נוסף במקום תוך שהובהר לו מדובר בבירור על רקע של אלרגיה חמורה ומסכנת חיים.
רק לאחר שהובהר לשביעות רצונם, כי מדובר בקינוח פרווה ואין כל חשש להימצאות רכיבי חלב, התירו ההורים לבנם לטעום מן הקינוח.
ואולם, חרף ההבהרות הברורות של הממונים במקום, זמן קצר לאחר שטעם הקטין מהקינוח, החל הוא לסבול מתסמינים קשים של אלרגיה.
הוריו, אשר נושאים בקביעות מזרק אפיפן, מיהרו והזריקו לבנם, ואולם גם בכך לא היה כדי להועיל, ולא נותרה ברירה מלבד הסעתו של הקטין בבהילות לבית החולים הקרוב, שם קיבל טיפול מציל חיים.
בהמשך, בירור מעמיק אל מול משרד הבריאות באשר לרכיבי הקינוח, העלה באופן אשר אינו מותיר ספק כי מדובר בקינוח חלבי.
בנסיבות האמורות הוגשה תביעה כנגד אולם האירועים וחברת הביטוח.
חרף כתב ההגנה של הנתבעים, אשר במסגרתו נטען בין היתר כי הקטין במצבו לא אמור לאכול בחוץ, קבע בית המשפט כי אולם האירועים התרשל באופן ברור בהתנהלותו. בית המשפט קבע בתוך כך כי אולם האירועים הטעה את התובע והוריו, וגרם לו לנזקים.
בתוך כך חייב בית המשפט את הנתבעות בפיצוי בסך של כ – 180,000 ₪.

Peanuts

מחפש עורך דין שישמור על הזכויות שלך?

או התקשרו עכשיו

073-3678118

משרדנו מומלץ בעקביות ע"י לקוחות:

יוסי פרי
יוסי פרי
קרא עוד
קיבלתי המלצה על גיא מחבר, פגשתי בחור צעיר ונמרץ, גיא גילה ידע רב והכין אותי מצוין לקראת העתיד לבוא. ליווה, הנחה בדיוק מה נדרש לעשות. כשהגיע מועד המו"מ גיא ניהל בשמי מו"מ קשוח ועניני עמד על זכויותיי גדולה כקטנה. עו"ד זה אדם שאתה פוגש לרוב במצבים לא הכי טובים ואם נקלעת למצב כזה אתה רוצה שמישהו כמו גיא יהיה בפינה שלך.
שימי ח
שימי ח
קרא עוד
לאחר שנפגעתי בתאונת דרכים פניתי לעורך דין גיא גרינולד, הייתי במצב כלכלי לא טוב והייתי לחוץ לקבל כסף כמה שיותר מהר. גיא עמד על כך שלא אסכים לקבל את ההצעות הראשונות של חברות הביטוח, במקום זה הוא הגיש ישר תביעה והצליח להוציא לי כספים מהירים במסגרת תשלום תכוף, ובסוף הסכום שחברת הביטוח נאלצה לשלם היה פי שלושה ! הייתי בעבר כבר אצל עורכי דין והרושם היה כי הם רוצים לסיים את התיק כמה שיותר מהר כדי לקבל את החלק שלהם. עם עו"ד גיא גרינולד לשמחתי הרבה זה היה שונה בתכלית, ניהל את התיק בביטחון רב, עדכן אותי לגבי שלבי ההליך, והיה חדור מטרה להשיג לי את הפיצוי הכי גבוה.
שלומי ב
שלומי ב
קרא עוד
הייתי אצלו לפגישת ייעוץ, אדם אמין ישר,,, מקצועי ביותר ויודע את העבודה, רואים ישר שיש לו ניסיון בתחום, משרה אווירת ביטחון.. לבסוף החלטתי לתת לו את התיק לטיפולו... יש על מי לסמוך! תותח!!!!
אריאלה לוי
אריאלה לוי
קרא עוד
הגעתי לגיא בעקבות המלצה של חבר, לאחר ששברתי את הרגל בתאונת עבודה. גיא טיפל בתיק שלי ביסודיות רבה, לפעמים, אם להודות על האמת, היה נראה יסודי מידי. דרש ממני המון פרטים ומסמכים. היה לצידי כל הזמן, הן בהתנהלות אל מול המוסד לביטוח לאומי והועדות הרפואיות והן בתביעה אל מול חברת הביטוח של המעסיק. גיא היה מאוד נחוש שאקבל את המקסימום האפשרי ולכן ביצע את כל ההליכים הנדרשים לצורך כך - הגיש ערר על מסקנות המוסד לביטוח לאומי ובאשר לתביעה אל מול המעסיק- דחה בהסכמתי כמה הצעות פשרה שהיו על הפרק עד שהתקבלה הצעה הולמת. שכר הטרחה כולו שולם מאחוזים מהפיצוי ששולם, כך שלא היתי צריך להוציא שום דבר מהכיס חוץ מהוצאות של אגרה. תביעה קודמת שהיתה לי נעזרתי בעורך דין אחר שעשה רושם מאוד טוב בהתחלה ובסוף התביעה טופלה על ידי מתמחה שלא לשביעות רצוני. גיא לעומת זאת מטפל בתיק מההתחלה ועד הסוף בעצמו אני ממליץ מאוד
הקודם
הבא

במהלך השנים טיפלנו במאות לקוחות, שנפגעו כתוצאה מתאונות שונות.

כל תיק שמגיע למשרד מטופל במקצועיות ובאופן אישי ע”י עורך דין גיא גרינולד, כאשר ניסיונו הרב והמיומנות שלו מסייעים בהשגת הפיצוי המרבי.