פיצויים בגין תקיפה אלימה

פיצויים בגין תקיפה אלימה

לאחרונה ניתן פסק דין בעניינו של לקוח המשרד אשר היה קורבן לתקיפה אלימה של שלושה בחורים צעירים אשר הסבו לו נזקי גוף.
מדובר בתקיפה אכזרית אשר בוצעה באמצעות קרשים, אבנים סכינים ואגרופנים, ואשר בעטיה נזקק הלקוח לתקופת שיקום ממושכת.
חרף נסיבותיה הקשות של התקיפה, בסופו של יום, ולאחר סיום תקופת השיקום, נותר הלקוח עם נזקים קלים בלבד .
עם תחילת הטיפול, הונחה הלקוח להשלים את הבירורים הרפואיים הנדרשים בעניינו, ולאחר מכן הופנה לבדיקת מומחים בתחומי הרפואה הרלוונטיים לצורך הכנת חוות דעת וגיבוש תביעתו.
לאחר שהוגשה התביעה, התקיים בתיק דיון הוכחות ממושך, אשר במסגרתו השתכנע בית המשפט בנכונות טענותיו של התובע, וחייב את התוקפים לשלם פיצוי של למעלה מחצי מיליון ₪.
כמו כן, בפסק הדין מתח בית המשפט ביקורת נוקבת וקשה באשר להתנהלות התוקפים, וקבע בתוך כך כי סכום הפיצוי הגבוה (ביחס לנזקי התובע) ניתן בין היתר משיקולי הרתעה ולצורך מניעת הישנות מקרים דומים בעתיד.
חשוב לדעת כי יש בייעוץ והכוונה נכונים, כבר מהשלבים הראשונים, כדי להביא בסופו של יום לבירור מהיר, יעיל, וטוב יותר של התביעה, ולמקסם משמעותית את שוויה.
בתיקי תקיפה לא ניתן להפריז בחשיבות הרבה בליווי וניהול נכון ומסודר של התיק כבר משלביו הראשונים.
גם אתם הייתם קורבן לתקיפה ? אל תשבו בחיבוק ידיים, תאמו עוד היום פגישה עם עו"ד גיא גרינולד ולמדו ללא כל התחייבות על האפשרויות העומדות בפניכם.

Violence on woman

מחפש עורך דין שישמור על הזכויות שלך?

או התקשרו עכשיו

073-3678118

משרדנו מומלץ בעקביות ע"י לקוחות:

יוסי פרי
יוסי פרי
קרא עוד
קיבלתי המלצה על גיא מחבר, פגשתי בחור צעיר ונמרץ, גיא גילה ידע רב והכין אותי מצוין לקראת העתיד לבוא. ליווה, הנחה בדיוק מה נדרש לעשות. כשהגיע מועד המו"מ גיא ניהל בשמי מו"מ קשוח ועניני עמד על זכויותיי גדולה כקטנה. עו"ד זה אדם שאתה פוגש לרוב במצבים לא הכי טובים ואם נקלעת למצב כזה אתה רוצה שמישהו כמו גיא יהיה בפינה שלך.
שימי ח
שימי ח
קרא עוד
לאחר שנפגעתי בתאונת דרכים פניתי לעורך דין גיא גרינולד, הייתי במצב כלכלי לא טוב והייתי לחוץ לקבל כסף כמה שיותר מהר. גיא עמד על כך שלא אסכים לקבל את ההצעות הראשונות של חברות הביטוח, במקום זה הוא הגיש ישר תביעה והצליח להוציא לי כספים מהירים במסגרת תשלום תכוף, ובסוף הסכום שחברת הביטוח נאלצה לשלם היה פי שלושה ! הייתי בעבר כבר אצל עורכי דין והרושם היה כי הם רוצים לסיים את התיק כמה שיותר מהר כדי לקבל את החלק שלהם. עם עו"ד גיא גרינולד לשמחתי הרבה זה היה שונה בתכלית, ניהל את התיק בביטחון רב, עדכן אותי לגבי שלבי ההליך, והיה חדור מטרה להשיג לי את הפיצוי הכי גבוה.
שלומי ב
שלומי ב
קרא עוד
הייתי אצלו לפגישת ייעוץ, אדם אמין ישר,,, מקצועי ביותר ויודע את העבודה, רואים ישר שיש לו ניסיון בתחום, משרה אווירת ביטחון.. לבסוף החלטתי לתת לו את התיק לטיפולו... יש על מי לסמוך! תותח!!!!
אריאלה לוי
אריאלה לוי
קרא עוד
הגעתי לגיא בעקבות המלצה של חבר, לאחר ששברתי את הרגל בתאונת עבודה. גיא טיפל בתיק שלי ביסודיות רבה, לפעמים, אם להודות על האמת, היה נראה יסודי מידי. דרש ממני המון פרטים ומסמכים. היה לצידי כל הזמן, הן בהתנהלות אל מול המוסד לביטוח לאומי והועדות הרפואיות והן בתביעה אל מול חברת הביטוח של המעסיק. גיא היה מאוד נחוש שאקבל את המקסימום האפשרי ולכן ביצע את כל ההליכים הנדרשים לצורך כך - הגיש ערר על מסקנות המוסד לביטוח לאומי ובאשר לתביעה אל מול המעסיק- דחה בהסכמתי כמה הצעות פשרה שהיו על הפרק עד שהתקבלה הצעה הולמת. שכר הטרחה כולו שולם מאחוזים מהפיצוי ששולם, כך שלא היתי צריך להוציא שום דבר מהכיס חוץ מהוצאות של אגרה. תביעה קודמת שהיתה לי נעזרתי בעורך דין אחר שעשה רושם מאוד טוב בהתחלה ובסוף התביעה טופלה על ידי מתמחה שלא לשביעות רצוני. גיא לעומת זאת מטפל בתיק מההתחלה ועד הסוף בעצמו אני ממליץ מאוד
הקודם
הבא

במהלך השנים טיפלנו במאות לקוחות, שנפגעו כתוצאה מתאונות שונות.

כל תיק שמגיע למשרד מטופל במקצועיות ובאופן אישי ע”י עורך דין גיא גרינולד, כאשר ניסיונו הרב והמיומנות שלו מסייעים בהשגת הפיצוי המרבי.