הטלת אחריות בלבדית לפיצוי כלפי קרנית תוך שלילת זכות החזרה

הטלת אחריות בלבדית לפיצוי כלפי קרנית תוך שלילת זכות החזרה

עורך דין גיא גרינולד ייצג לאחרונה חברה ישראלית גדולה אשר היתה חשופה לתביעה של מאות אלפי שקלים.

עסקינן בתאונה אשר אירע במפעל החברה, שעה שעובד החברה נהג במלגזה, ומבלי משים דרס עובד אחר וגרם לו לנזקי גוף קשים.

בדיקה אשר בוצעה במשרדי החברה לאחר התאונה, העלתה כי בשל טעות אנוש של מחלקת הנהלת החשבונות בחברה, המלגזה המעורבת בתאונה לא בוטחה בביטוח חובה =.

בנסיבות האמורות, נראה היה כי העובד שנפגע זכאי לתבוע את ה"קרן לנפגעי תאונות דרכים", והאחרונה תוכל לחזור לחברה ו/או לנהג המלגזה, בתביעה להחזר סכום הפיצויים ששילמה לנפגע.

לצורך הגנה על החברה מפני תביעות, כאמור, לאחר ביקור בחברה וחקירת הגורמים הרלוונטיים, ביצע עורך דין גרינולד בדיקה מקיפה אצל החברה, בדיקה אשר העלתה כי מדובר בחברה נורמטיבית אשר פועלת לבטח את כל רכביה באופן סדיר, וכן – עובדיה הינם בעלי רישיונות מתאימים ועברו את כל ההכשרות הנדרשות.

בנסיבות האמורות, ובכדי להקדים תרופה למכה, – עוד בטרם הוגשה תביעה כנגד החברה, יזם עורך גרינולד פניה לחברת קרנית ואף נפגש עם נציגיה.

לאחר שהוצג לנציגי חברת קרנית מסד ראיות אשר תומך בניקיון כפיה של החברה, השתכנעה קרנית כי האיחור בביצוע הביטוח הינו בשל טעות אנוש בתום לב ותו לא.

בנסיבות אלו והתקבלה טענתו של עו"ד גרינולד לפיה יש להחיל את החריג לזכות החזרה של קרנית, זאת בהתאם להוראות סעיף 9(א)(2) סיפא לחוק הפיצוים לנפגעי תאונות דרכים,

השירות המשפטי היסודי שהוענק לחברה על ידי עו"ד גרינולד, חסך מהחברה הליכים ארוכים ויקרים,

באשר לעובד הנפגע – עומדת לו הזכאות לתבוע פיצויים מקרנית.

מחפש עורך דין שישמור על הזכויות שלך?

או התקשרו עכשיו

073-3678118

משרדנו מומלץ בעקביות ע"י לקוחות:

יוסי פרי
יוסי פרי
קרא עוד
קיבלתי המלצה על גיא מחבר, פגשתי בחור צעיר ונמרץ, גיא גילה ידע רב והכין אותי מצוין לקראת העתיד לבוא. ליווה, הנחה בדיוק מה נדרש לעשות. כשהגיע מועד המו"מ גיא ניהל בשמי מו"מ קשוח ועניני עמד על זכויותיי גדולה כקטנה. עו"ד זה אדם שאתה פוגש לרוב במצבים לא הכי טובים ואם נקלעת למצב כזה אתה רוצה שמישהו כמו גיא יהיה בפינה שלך.
שימי ח
שימי ח
קרא עוד
לאחר שנפגעתי בתאונת דרכים פניתי לעורך דין גיא גרינולד, הייתי במצב כלכלי לא טוב והייתי לחוץ לקבל כסף כמה שיותר מהר. גיא עמד על כך שלא אסכים לקבל את ההצעות הראשונות של חברות הביטוח, במקום זה הוא הגיש ישר תביעה והצליח להוציא לי כספים מהירים במסגרת תשלום תכוף, ובסוף הסכום שחברת הביטוח נאלצה לשלם היה פי שלושה ! הייתי בעבר כבר אצל עורכי דין והרושם היה כי הם רוצים לסיים את התיק כמה שיותר מהר כדי לקבל את החלק שלהם. עם עו"ד גיא גרינולד לשמחתי הרבה זה היה שונה בתכלית, ניהל את התיק בביטחון רב, עדכן אותי לגבי שלבי ההליך, והיה חדור מטרה להשיג לי את הפיצוי הכי גבוה.
שלומי ב
שלומי ב
קרא עוד
הייתי אצלו לפגישת ייעוץ, אדם אמין ישר,,, מקצועי ביותר ויודע את העבודה, רואים ישר שיש לו ניסיון בתחום, משרה אווירת ביטחון.. לבסוף החלטתי לתת לו את התיק לטיפולו... יש על מי לסמוך! תותח!!!!
אריאלה לוי
אריאלה לוי
קרא עוד
הגעתי לגיא בעקבות המלצה של חבר, לאחר ששברתי את הרגל בתאונת עבודה. גיא טיפל בתיק שלי ביסודיות רבה, לפעמים, אם להודות על האמת, היה נראה יסודי מידי. דרש ממני המון פרטים ומסמכים. היה לצידי כל הזמן, הן בהתנהלות אל מול המוסד לביטוח לאומי והועדות הרפואיות והן בתביעה אל מול חברת הביטוח של המעסיק. גיא היה מאוד נחוש שאקבל את המקסימום האפשרי ולכן ביצע את כל ההליכים הנדרשים לצורך כך - הגיש ערר על מסקנות המוסד לביטוח לאומי ובאשר לתביעה אל מול המעסיק- דחה בהסכמתי כמה הצעות פשרה שהיו על הפרק עד שהתקבלה הצעה הולמת. שכר הטרחה כולו שולם מאחוזים מהפיצוי ששולם, כך שלא היתי צריך להוציא שום דבר מהכיס חוץ מהוצאות של אגרה. תביעה קודמת שהיתה לי נעזרתי בעורך דין אחר שעשה רושם מאוד טוב בהתחלה ובסוף התביעה טופלה על ידי מתמחה שלא לשביעות רצוני. גיא לעומת זאת מטפל בתיק מההתחלה ועד הסוף בעצמו אני ממליץ מאוד
הקודם
הבא

במהלך השנים טיפלנו במאות לקוחות, שנפגעו כתוצאה מתאונות שונות.

כל תיק שמגיע למשרד מטופל במקצועיות ובאופן אישי ע”י עורך דין גיא גרינולד, כאשר ניסיונו הרב והמיומנות שלו מסייעים בהשגת הפיצוי המרבי.