אודות המשרד

אודות

אודות המשרד

עו"ד גיא גרינולד, העומד בראש המשרד הינו בעל ניסיון עשיר ורב שנים בתחום המשפט.

עו"ד גרינולד הצטרף למשפחת המשפט מתוך תחושת שליחות, רדיפה וחתירה אחר עשיית צדק, כאשר לצד מקצועיות ומצוינות ללא פשרות, ההוגנות והשקיפות מול הלקוח הינם ערכים מקודשים בעבורו.

לאחר סיום לימודי המשפטים, אשר במסגרתם זכה אף לקבלת תעודת הצטיינות דיקן, התמחה עו"ד גרינולד במשרד הגדול והמוביל בארץ בתחום הרשלנות הרפואית, וצבר ניסיון רב בייצוג חברות ביטוח ונתבעים.

לאחר מכן ניהול עו"ד גרינולד במשך שנים רבות את המחלקה האזרחית-נזיקית במשרד מוביל ונחשב בתחומו בייצוג תובעים בלבד.

הידע הרב אשר נצבר במרוצת השנים בניהול תיקים מורכבים, והכרת שיטות העבודה וההליכים הפנימיים של חברות הביטוח, תרמו ותורמים רבות לניהול אפקטיבי ומדויק יותר של התיקים, דבר אשר מתבטא באופן ברור בהצלחות הרבות מהם נהנים לקוחות המשרד. 

עו"ד גיא גרינולד, בחר מתוך אידיאולוגיה לייצג תובעים בלבד, זאת לאחר שבעברו נחשף להתנהלותן השרירותית והנפסדת של חברות הביטוח כלפי לקוחותיהן. 

תחת טיפולו האישי של עו"ד גיא גרינולד, ובשיתוף עם מיטב המומחים המקצועיים והרפואיים, כל תביעה זוכה לטיפול המקצועי, המסור והיסודי ביותר – תיקים קטנים כגדולים.

עו"ד גיא גרינולד מעניק לכל לקוח יחס וליווי אישי, מתחילתו של הטיפול ועד סופו. הלקוח מעורה בכל הפרטים ומעורב באופן פעיל בניהול התיק. 

בזכות גישה זו, החתירה למצוינות, ותקשורת בריאה ובונה עם הלקוח, זוכה עו"ד גרינולד להצלחות משפטיות רבות, ולפיצויים המקסימליים בעבור לקוחותיו.

עו"ד גיא גרינולד

עיצוב ללא שם - 2021-05-18T115750.293
0 +
תיקים מתחילת השנה

תוצאות מעולות לתובעים בתביעות נזיקין

כחלק מחזון המשרד, משרדנו מייצג תובעים בלבד בתביעות נזיקין ומקפיד על היכרות עם כל התקנות והחוקים אשר יעזרו לך לנצל את מלוא הזכויות שלך – ולקבל את הפיצוי הגבוה ביותר. ניסיון רב בניהול משא ומתן אל מול חברות הביטוח מאפשר לנו לוודא כי לא רק קיבלת את הפיצויים המקסימליים – אלא שהם מגיעים אלייך במהירות האפשרית.

במהלך השנים טיפלנו במאות לקוחות, שנפגעו כתוצאה מתאונות שונות.

כל תיק שמגיע למשרד מטופל במקצועיות ובאופן אישי ע”י עורך דין גיא גרינולד, כאשר ניסיונו הרב והמיומנות שלו מסייעים בהשגת הפיצוי המרבי.

גיא גרינולד
משרד עורכי דין

עו"ד גיא גרינולד נותן מענה מקצועי ויחס אדיב לכל לקוח ומחויב לייצגו באופן יסודי ואחראי, עד להשגת הפיצוי המקסימלי בעבורו. עו"ד גיא גרינולד דוגל בשקיפות ובשיתוף פעולה מלא עם הלקוח – אשר מעורב ומעודכן בכל אשר נעשה בתיק.

לקוחותיו של עו"ד גיא גרינולד נהנים מהניסיון הייחודי אשר צבר בעברו בייצוג חברות ביטוח, בתי חולים ונתבעים. הידע הרב אשר נצבר במרוצת השנים בתחום, והכרת שיטות העבודה וההליכים הפנימיים של חברות הביטוח, תורמים לניהול אפקטיבי ומדויק יותר של התיק, ומקנה ללקוח מידה רבה יותר של ודאות בהליך.  מתוך האמונה ביכולותיו המקצועיות של המשרד, שכר הטרחה משולם על בסיס של הצלחה –  מתוך כספי פיצויים אשר נפסקים ללקוח. שיטה זו הינה הוגנת יותר כלפי הלקוח, ומהווה תמריץ בריא וראוי לעורך הדין המטפל. כמו כן, כחלק מגישה שירותית והוגנת זו כלפי הלקוחות, המשרד אינו גובה שכר טרחה בעבור פגישת ייעוץ בתחום הנזיקין. 
למשרדנו ניסיון בטיפול במאות (אם לא אלפי) נפגעים, לרבות נפגעים עם נכויות גבוהות, ואל מול כל גורם אפשרי. 
ההצלחות הרבות הינן פועל יוצא של מהידע, הניסיון, והקשרים אשר נצברו במהלך השנים.

התמחויות המשרד

ביטוח לאומי

משרדנו מטפל בתאונות עבודה מכל הסוגים, ולרבות פציעות, נפילות בזמן העבודה, תאונות דרכים בעבודה, וכיו"ב.

תאונות עבודה

משרדנו מטפל בתאונות עבודה מכל הסוגים, ולרבות פציעות, נפילות בזמן העבודה, תאונות דרכים בעבודה, וכיו"ב.

רשלנות רפואית

במקרים רבים לאחר הליכי ההחלמה והשיקום, נותר הנפגע עם נזקים לצמיתות בגינם ראוי וצודק כי יפסקו לטובתו פיצויים. ​

משרדנו מומלץ בעקביות ע"י לקוחות:

יוסי פרי
יוסי פרי
קרא עוד
קיבלתי המלצה על גיא מחבר, פגשתי בחור צעיר ונמרץ, גיא גילה ידע רב והכין אותי מצוין לקראת העתיד לבוא. ליווה, הנחה בדיוק מה נדרש לעשות. כשהגיע מועד המו"מ גיא ניהל בשמי מו"מ קשוח ועניני עמד על זכויותיי גדולה כקטנה. עו"ד זה אדם שאתה פוגש לרוב במצבים לא הכי טובים ואם נקלעת למצב כזה אתה רוצה שמישהו כמו גיא יהיה בפינה שלך.
שימי ח
שימי ח
קרא עוד
לאחר שנפגעתי בתאונת דרכים פניתי לעורך דין גיא גרינולד, הייתי במצב כלכלי לא טוב והייתי לחוץ לקבל כסף כמה שיותר מהר. גיא עמד על כך שלא אסכים לקבל את ההצעות הראשונות של חברות הביטוח, במקום זה הוא הגיש ישר תביעה והצליח להוציא לי כספים מהירים במסגרת תשלום תכוף, ובסוף הסכום שחברת הביטוח נאלצה לשלם היה פי שלושה ! הייתי בעבר כבר אצל עורכי דין והרושם היה כי הם רוצים לסיים את התיק כמה שיותר מהר כדי לקבל את החלק שלהם. עם עו"ד גיא גרינולד לשמחתי הרבה זה היה שונה בתכלית, ניהל את התיק בביטחון רב, עדכן אותי לגבי שלבי ההליך, והיה חדור מטרה להשיג לי את הפיצוי הכי גבוה.
שלומי ב
שלומי ב
קרא עוד
הייתי אצלו לפגישת ייעוץ, אדם אמין ישר,,, מקצועי ביותר ויודע את העבודה, רואים ישר שיש לו ניסיון בתחום, משרה אווירת ביטחון.. לבסוף החלטתי לתת לו את התיק לטיפולו... יש על מי לסמוך! תותח!!!!
אריאלה לוי
אריאלה לוי
קרא עוד
הגעתי לגיא בעקבות המלצה של חבר, לאחר ששברתי את הרגל בתאונת עבודה. גיא טיפל בתיק שלי ביסודיות רבה, לפעמים, אם להודות על האמת, היה נראה יסודי מידי. דרש ממני המון פרטים ומסמכים. היה לצידי כל הזמן, הן בהתנהלות אל מול המוסד לביטוח לאומי והועדות הרפואיות והן בתביעה אל מול חברת הביטוח של המעסיק. גיא היה מאוד נחוש שאקבל את המקסימום האפשרי ולכן ביצע את כל ההליכים הנדרשים לצורך כך - הגיש ערר על מסקנות המוסד לביטוח לאומי ובאשר לתביעה אל מול המעסיק- דחה בהסכמתי כמה הצעות פשרה שהיו על הפרק עד שהתקבלה הצעה הולמת. שכר הטרחה כולו שולם מאחוזים מהפיצוי ששולם, כך שלא היתי צריך להוציא שום דבר מהכיס חוץ מהוצאות של אגרה. תביעה קודמת שהיתה לי נעזרתי בעורך דין אחר שעשה רושם מאוד טוב בהתחלה ובסוף התביעה טופלה על ידי מתמחה שלא לשביעות רצוני. גיא לעומת זאת מטפל בתיק מההתחלה ועד הסוף בעצמו אני ממליץ מאוד
הקודם
הבא